D.I.M. Віктора&Уляни Агенція нерухомості
D.I.M. Віктора&Уляни Агенція нерухомості
Львів
Показати телефон
Рекомендувати

Продаж будинків (5)

  • D.I.M. Віктора&Уляни Агенція нерухомості
    85 000 $
    944 $/м²

    Івана Франка

    єВідновлення
    90 / 50 / 6 м²
    1 поверх
    7 сот
    4 кімнати
    1964 рік побудови
    сьогодні
    Продається цегляний одноповерховий будинок у с. Підбірці (Львівське ОТГ), всього 5 км до Львова. Характеристики: • Будинок цегляний, одноповерховий в житловому стані . Складається з 4 кімнат, кухні + вітальня, ванна кімната. Поміняні вікна на металопластикові крім веранди, паркет в кімнатах - хорошому стані . • Підключено: газ, світло, інтернет • Каналізація — вигрібна яма • Власний колодязь Додатково: • Новий гараж • Відкатні ворота Ділянка: • 7 соток • Правильна квадратна форма Локація: • Поруч школа • Зупинка транспорту • Хороший доїзд до Львова Чудовий варіант для життя поруч із містом! Телефонуйте для деталей та огляду
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • D.I.M. Віктора&Уляни Агенція нерухомості
    190 000 $
    864 $/м²

    Городоцька

    220 / 100 / 38 м²
    2 поверхи
    3 сот
    4 кімнати
    2019 рік побудови
    3 дні тому
    Продаж котеджу проект реалізований у передмісті Львова 📍Зимна вода Поруч неймовірна природа 🌲🌳 ▫️Площа -220м2 ▫️Площа ділянки 3.8 сотки ▫️Чорнове внутрішнє оздоблення ▫️Стіни з керамічної червоної цегли ▫️Індивідуальне опалення Закрита територія👌 ▫️Водопостачання свердловина Для будівництва будинків використовувався екологічно чистий і надійний матеріал — керамічна червона цегла. Фасад утеплили за допомогою пінополістиролу та мінеральної вати.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • D.I.M. Віктора&Уляни Агенція нерухомості
    280 000 $
    2 074 $/м²

    Володимира Івасюка вул.

    БЕЗ КОМІСІЇ
    135 / 90 / 40 м²
    2 поверхи
    3 сот
    2 кімнати
    2024 рік побудови
    3 дні тому
    Без комісії. Продаж неймовірно красивого будинку розташованого в одній з кращих локацій у Брюховичах (Шевченківський р-н м.Львова). Площа -135 м.кВ; 2 кімнати Простора кухня-вітальня. Вмонтована посудомийна машина, духова шафа, мікрохвильова піч, пральна машина, кондиціонер, 2 телевізори усе для вашого комфорту. Для вашої зручності є можливість зарядити електрокар. Індивідуальне газове опалення; Весь перший поверх з підігрівом підлоги на 2 поверсі тепла підлога у ванній кімнаті. Для поціновувачів тишини і спокою Дуже хороші сусіди . Поруч багато магазинів, дитячих садочків, поліклініки. Сосновий ліс, неймовірна природа, озера. Також звертаю увагу, що плюсом є те, що до котеджу підведен...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • D.I.M. Віктора&Уляни Агенція нерухомості
    25 000 $
    307 $/м²

    Польова вул.

    81.5 / 45 / 8 м²
    1 поверх
    60 сот
    3 кімнати
    1 тиж. тому
    Продаж будинку з великою ділянкою в с. Кліцько , Городоцького району - 50 км від Львова. Загальна площа будинку - 81.5 м2, 3 кімнати , кухня та коридор та веранда .Потребує ремонту. На подвір”ї є сарай та вбиральня. Будинок цегляний - 1970 р. будівництво. Є світло та газ. Розташування будинку в мальовничій та тихій місцевості . 25 сотих - для будівництва 35 сотих - для ведення особистого селянського господарства. Чудовий сад , багато фруктових дерев та кущів . Тиха частина села , за 500 м є магазин, школа, церква та хороші сусіди. Ідеальне місце , хто хоче під господарство Телефонуйте , радо Вам розкажу та організую показ.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • D.I.M. Віктора&Уляни Агенція нерухомості
    40 000 $
    472 $/м²

    центральна

    85 / 40 / 9 м²
    2 поверхи
    5 сот
    3 кімнати
    1 тиж. тому
    Пропонуємо на продаж 3-х кімнатний будинок Садово-городнє товариство Черемшина в селі Кожичі, Яворівськийр-н, Львівська обл. - цегляний будинок 85 м2, - 2 поверхи, -6 сот земельна ділянка. Будинок побудований з австрійської цегли має 2 поверхи. На першому поверсі: велика кімната та кухня + веранда, на другому поверсі 2 кімнати та санвузол. Розведена електрика по будинку Світло 3 фази Центальна вода Вигрібна яма В кооперативі є газ Доізд хороший, поруч постійно проживають сусіди. Поруч є магазини, школа та садочок. Детальніше по телефону!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?